ТОВ "Оріджин-Агро"

Виробник Вашої техніки

Сівалка Зернова-Варіаторна Origin SEED 5,4-02V з прикат. колесами

Код товару: SEED 5,4-02V
Скидка -3%
Наявність:
В наявності
Ціна:
395 000,00 грн. /шт 385 000,00 грн./шт
  
Доставка:
Безкоштовна доставка (При купівлі будь-якої одиниці техніки , Доставка Безкоштовна !)
Державна Компенсація на всю техніку -25%

SEED – модельный ряд сеялок предназначенный для рядового посева семян зерновых (пшеница, рожь, ячмень, овес), зернобобовых (горох, фасоль, соя, чечевица, бобы, чина, нут, люпин), мелкосемянных культур (рапс, горчица), сыпучих семян трав с одновременным внесением минеральных удобрений.

ПРЕИМУЩЕСТВА:

Система бесступенчатого регулирования нормы высева как семян, так и удобрений , установлен Турецкий вариатор !

Бункер для семян и удобрений с увеличенным объемом в 1,5 раза.
Комбинированные зерновые и туковые катушки высевающих аппаратов сделаны из полимерного материала.
На валу подъема и опускания сошников установлены точки для смазывания, что облегчит их работу.

Двухдисковые сошники со смещенными дисками из борированной стали, оснащенны двухрядным подшипником ,импортного производства !

SEED 5,4-01V комплектуется:

 • прикат.катками;
 • маркерной системой;

Характеристики

Тип сеялки Прицепная
Производительность, га/ч 4,9-6,5
Ширина захвата, м 5,4
Количество рядов, шт. 36
Ширина междурядий, см 15
Нормы высева семян, кг/га 0,7-510
Нормы высева удобрений, кг/га 25-200
Глубина заделки семян и удобрений, мм 20-80
Рабочая скорость, км/ч 9-12
Емкость бункеров для семян, дм3 1000
Емкость бункеров для удобрений, дм3 500
Транспортная ширина 6750х2950х3200
Агрегируется с тракторами мощностью, л.с. от 80 • Дата публікації: 16.09.2022
 • Країна виробник: Украина
 • Виробник: OriginAgro

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Новая Почта
 • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Предоплата
 • Безналичный расчёт